Представники Шосткинського інституту Сумського державного університету відвідали Середино-Буду

19 лютого 2019 року представники Шосткинського інституту Сумського державного університету відвідали найпівнічніше містечко Сумщини - Середино-Буду. Метою поїздки стало проведення профорієнтаційного заходу та реєстрація випускників міста і району до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
В актовому залі місцевої ЗОШ №1 зібралися старшокласники і їх батьки для того, щоб отримати інформацію про правила прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році та більш детально познайомитися із Шосткинськиим інститутом СумДУ.
Заступник директора з науково-педагогічної роботи к.т.н. Шевцова Тетяна Миколаївна представила до уваги присутніх перелік спеціальностей ШІСумДУ та надала інформацію про матеріальну базу навчального закладу.
Відповідальний секретар відбіркової комісії Вазієв Ярослав Георгієвич детально ознайомив старшокласників із правилами прийому до закладів вищої освіти у 2019 році. Неабияк зацікавив школярів виступ студентського директора ШІСумДУ Майданика Єгора, який розповів про те, що в навчальному закладі можна не тільки добре вчитися, а також класно відпочивати і розвиватися творчо. На підтвердження його слів, на сцені були представлені іскрометні номери від учасниць Народного вокального колективу «Сузір’я».
З основними питаннями, що стосувалися реєстрації на ЗНО, вибору предметів, а також з особливостями проходження незалежного оцінювання 2019 року присутніх ознайомила Романченко Анжела Миколаївна.
Після закінчення заходу відбулася вже традиційна виїзна реєстрація, під час якої учням була надана допомога в оформленні документів і підборі предметів до ЗНО. Задоволені залишилися всі, адже немає нічого кращого за щире людське спілкування.

На сторінку Довузівська підготовка >>>