Науковий семінар студентів кафедри економіки та управління

Студенти кафедри економіки та управління Шосткинського інституту СумДУ запросили усіх бажаючих на свій на науковий семінар «Пенсійна реформа в країнах світу». Під керівництвом к. е. н., зав. кафедри Прожоги І. В. першокурсники спробували розібратися в цьому непростому та життєво важливому питанні. Студенти проаналізували стан справ у таких країнах, як Аргентина, Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія та Японія. Адже практично в жодній країні світу державна пенсія не забезпечує безбідної старості, а пенсійні системи знаходяться у "хворобливому" стані. Низька народжуваність, стрімке старіння населення, а звідси неможливість забезпечення пенсіонерів за рахунок працюючих – це головні проблеми, з якими стикається і наша держава. Тому студентам-економістам цікаво було вивчати, порівнювати і навіть прогнозувати певні тенденції в даному питанні.
Присутні на семінарі не лише отримали цікаву інформацію про пенсійні реформи в країнах світу, але й спостерігали за перебігом думок молоді, їхнім прагненням знайти відповіді на непрості економічні питання сучасності.

На сторінку кафедри ЕУ >>>