Студентська вечірка

У міському клубі «Орфей» пройшло святкування Міжнародного дня студента. Ідея проведення вечірки для молоді трьох навчальних закладів - ШІСумДУ, медичного училища та Хіміко-технологічного коледжу - належить організації «Студреспубліка». Та і сам захід був незвичайним – у стилі ретро. Юнаки і дівчати відчули себе студентами радянської епохи. У танцзалі «Орфею», де панувала атмосфера знайома старшому поколінню, звучала музика того часу - хіти 80-х виконував відомий у місті ВІА «Знаки». Надзвичайно цікавим був момент оголошення підсумків анкетування, що проводилося в навчальних закладах напередодні. Студенти вибирали найкращих у 10 жартівливих номінаціях. Беззаперечним лідером цих незвичайних перегонів став Роман Лузик, студент ІІ курсу ШІСумДУ.
Шквалом позитивних емоцій зустріли учасники вечірки драйвові хіти у виконанні сумської групи «DK, Dance», яка вперше, але, сподіваємося, тепер не востаннє, виступали в нашому місті.
Та найголовніше, протягом усього вечора студенти активно відпочивали, танцювали, веселилися та спілкувалися, насолоджуючись щасливими митями студентського життя.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.