Вступна компанія 2013 року триває

Шосткинський інститут Сумського державного університету продовжує набір абітурієнтів на широкий спектр спеціальностей від гуманітарних до технічних. Цього року кількість бажаючих вступити до Шосткинського інституту в порівнянні з минулими роками суттєво зросла. Станом на 18 липня 2013 року до приймальної комісії подано біля 300 заяв.
Цього року Шосткинський інститут здійснює набір за спеціальностями «Переклад» на денну (50 місць державного замовлення для ШІ СумДУ, КІ СумДУ, СумДУ, що будуть розподілятись згідно результатів загального конкурсу) та заочну форму навчання і «Правознавство» на заочну. Популярними серед абітурієнтів 2013 року залишаються спеціальності інженерного напрямку, такі як «Хімічна технологія високомолекулярних сполук», «Комп’ютеризовані системи управління і автоматика», «Інформатика», «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будматеріалів», на які в цьому році виділена найбільша кількість бюджетних місць (135 місць державного замовлення для ШІ СумДУ, КІ СумДУ, СумДУ, що будуть розподілятись згідно результатів загального конкурсу за відповідними напрямками підготовки). Велика кількість заяв подана на спеціальності економічного напрямку - «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Менеджмент» загальна кількість бюджетних місць за даними напрямами - 44 що будуть розподілятись між ШІ СумДУ, КІ СумДУ, СумДУ.
Чекаємо на Вас в Шосткинському інституті за адресами: вул. Інститутська, 6 (3 поверх ауд. 310) і вул. Гагаріна, 1 (будівля № 35).
Відбіркова комісія ШІ СумДУ у будні дні працює з 9:00 до 18:00 без перерви, в суботу з 9:00 до 13:00. Довідки Ви можете отримати за телефонами: (05449)7-42-04, (097)8897316, (063)3122161.
Нагадуємо, документи на 1 курс приймаються до 31 липня 2013 року до 13:00.

На сторінку для вступників >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.