Змагання за програмою «День здоров’я»

У залі спортивного комплексу «Свема» Шосткинського інституту СумДУ пройшли змагання за програмою «День здоров’я» з нагоди 96 річниці народження славетного земляка, тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба.
Організатори – адміністрація інституту та коледжу і спортивний клуб «Олімп» - розглядають захід як акцію, спрямовану на пропаганду здорового способу життя з використанням візуальних засобів впливу та масового залучення молоді. Упровадження нових форм дозвілля, згуртування студентських та учнівських колективів, формування вміння працювати в команді, виховання чеснот гідних народу насправді європейської держави - така мета цих традиційних спортивних змагань, що вже давно стали загальноміськими. Адже, окрім студентів інституту та коледжу, у заході беруть участь старшокласники навчальних закладів Шостки, зокрема постійно виставляють свої команди гімназія та ЗОШ № 1.
У програмі змагань естафетний біг, перетягування каната, поштовх гирі, армреслінг, стрибки з скакалкою, веселі старти. А розпочалося все з параду учасників та урочистого відкриття змагань за програмою «День здоров’я». Юних спортсменів привітали директор Хіміко-технологічного коледжу Сорока Т.І та заступник директора з науково-педагогічної роботи, декан ФДФН Проценко О.М. Феєричності та заряду енергії своїм виступом додав вокальний народний колектив «Сузір’я».
На кожному етапі змагань юнаки та дівчата проявляли неабиякі здібності, дух командності, витривалість, жагу до перемоги. Веселі спортивні командні та індивідуальні конкурси залишили яскраві враження в учасників та вболівальників, мимоволі переконуючи в безсумнівних перевагах здорового способу життя.

Підсумки етапів змагань за програмою «День здоров’я»
Естафета 5x100 м:
збірна дівчат - І місце;
юнаки: ІІІ курс – І місце, І курс - ІІ місце, ІІ курс – ІІІ місце;
перетягування каната:
ІV курс - І місце, ІІІ курс – ІІ місце, І курс – ІІІ місце;
веселі старти:
збірна дівчат - ІІ місце.
В індивідуальних конкурсах переможцями стали: Корольова Юлія (гр.СУ-21Ш) стрибки зі скакалкою; Лузік Роман (гр. СУ-21Ш) І місце армреслінг, Жoров Богдан (гр. СУ-31Ш) ІІ місце армреслінг, Харченко Денис (гр. СУ-21Ш) ІІІ місце армреслінг.
Переможцям змагань за програмою «День здоров’я» були вручені грамоти й солодкі призи.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :