Виїзне заняття

За ініціативи ст. викладача кафедри ХТВМС, к.т.н. Закусило Р.В було проведене виїзне заняття з технології конструкційних матеріалів та матеріалознавства в Індустріальному парку «Свема».
Групи ХТ-41 та ХМ-51 відвідали 2 підприємства «Латимер» і «ChemicalInvestLimited». Студенти ознайомилися з процесами виробництва будівельних сіток, шпателів та відер, прослухали цікаву екскурсію, отримали нові знання та позитивні емоції.
Такі заняття дають змогу поєднати теорію з практикою, наблизити навчальний процес до реалій сучасного виробництва.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>