Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця»

За доброю традицією 18 квітня 2019 року у місті Конотоп відбувся XIX Відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця». У заході взяли участь представники різних міст України, зокрема Вінниці, Сум, Путивлю, Конотопу, Недригайлова, Ахтирки та Шостки. Програма конкурсу містила 58 різножанрових вокальних номерів, які були представлені в академічному,естрадному і народному стилі виконання.
Вокальний колектив ШІСумДУ НВА «Сузір’я» виконав 5 композицій, які були схвально прийняті глядачами і гідно оцінені компетентним журі. Учасники колективу отримали перші місця у чотирьох номінаціях і Гран-Прі у номінації «Соло».
Поїздка відбулася завдяки підтримці міського голови Ноги М.П., за що колектив і керівник ансамблю висловлюють щиру вдячність.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>