ІІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи» пройшла в Шосткинському інституті СумДУ.
На цей захід зібралися наукові та педагогічні співробітники, методисти, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, викладачі та школярі з різних навчальних закладів Шостки, Сум, Глухова, Києва.
На пленарному засіданні з привітаннями до учасників конференції звернулися директор інституту, к.ф.н. Тугай Н.О , керуючий справами виконкому Кравченко О.М., фахівець управління освіти шосткінської міської ради Семенистий С.А. та начальник виробничого цеху ТОВ Фармак Богдан І.О, заступник директора ШІСумДУ, к.т.н. Закусило Р.В. Поєднання освіти, науки та виробництва, наступність у всіх ланках навчання, виховання і розвитку молоді – такі головні моменти, на яких акцентували увагу всі виступаючі.
У 6 секціях: «Сучасні проблеми хімічної технології та інженерії», «Актуальні проблеми філології та соціально-гуманітарних наук», «Прикладні та фундаментальні питання природничих наук», «Сучасні питання економіки, фінансів та управління», «Системи управління та математичне моделювання», «Перспективні методики викладання в навчальних закладах» - досвідчені, молоді і зовсім юні науковці виступали із захистом робіт, презентували свої ідеї та творчі досягнення.
За результатами конференції буде видано друкований збірник, а на сайті – розміщена його електронна версія.

Дипломанти конференції >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :