Профорієнтаційний захід для учнів міста Новгород – Сіверського

Студенти та викладачі Шосткинського інституту разом із представниками Сумського державного університету провели спільний профорієнтаційний захід для учнів міста Новгород – Сіверського Чернігівської області.
Завідувач кафедри економіки та управління Прожога І.В. та викладач кафедри Мануйлович Ю.М безпосередньо поспілкувалися з старшокласниками. А студенти: Сачко О., Наумова П., Барсукова М., Омельченко П., Мороз Ю., Харчук О. - порадували глядачів майстерним виконанням номерів художньої самодіяльності. Зал аплодував, захоплюючись талановитими студентами нашого вузу. Потім в інтерактивній грі для старшокласників відбувся розіграш іменних блокнотів Шосткинського інституту.
Такі профорієнтаційні заходи допомагають майбутнім абітурієнтам остаточно визначитися з вибором професії, вищого навчального закладу, дістати достовірну інформацію про вступну кампанію, а також долучитися до атмосфери студентського життя. У свою чергу інститут знайомиться зі своїми потенційними вступниками, дбає про їх кількість та якість.