Фестиваль-конкурс «Студентський дебют»

За ініціативи студентської ради Шосткинського інституту СумДУ відбувся міський фестиваль-конкурс «Студентський дебют».
У залі Центру естетичного виховання на свято юності, краси і романтики, з яким у нас завжди асоціюється День студента, зібралася молодь навчальних закладів міста. Серед учасників конкурсу 4 команди Шосткинського інституту СумДУ– команда кафедри системотехніки та інформаційних технологій, кафедри економіки та управління, кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук і команда секції «Процеси та обладнання хімічних виробництв». Студенти ШІСумДУ змагалися за кубок інституту. А ще два учасники фестивалю – команда ШХТК ім. Кожедуба та медичного училища - розігрували кубок мера міста.
Темою двох конкурсів – «Візитівка команди» та театрально-музична композиція «Я студент» - стало студентське життя у всіх його проявах. Те, що далі спостерігали глядачі, було справжнім вибухом енергії, завзяття, розуму, дотепності, кмітливості та беззаперечного таланту! У різних жанрах, стилях, напрямках мистецтва і формах самовираження команди розповідали про своє життя: жартували про навчання, сміялися над одвічними студентськими вадами, іронізували з приводу проблем, мріяли про практично фантастичні речі. А ще талановито співали, танцювали та імпровізували.
Журі, до складу якого увійшли представники Шосткинської міськради, інституту, керівники міських художніх колективів, було дуже нелегко підвести підсумки конкурсу. Бо, як влучно сказав О.М.Проценко, декан факультету денної форми навчання ШІСумДУ, вітаючи студентів, «немає тих, хто програв, є лише переможці». Емоційно, з глибокою вдячністю і щирим захопленням поздоровляла студентів т.в.о. директора Шосткинського інституту Н.О.Тугай. О.М.Кравченко, керуюча справами Шосткинського виконкому, передала всім присутнім привітання зі святом від міського голови, а також висловила радість від власної причетності до справ такої талановитої молоді.
Вручення нагород за активну участь у житті міста та перемогу у фестивалі- конкурсі стало особливо хвилюючим моментом. Журі відзначило кращих серед найкращих. Кубок інституту і поїздку до чудового міста Львова на різдвяні канікули отримали студенти кафедри економіки та управління. Кубок міського голови заслужено дістався медичному училищу. А ще особливим призом міськради було відзначено команду кафедри системотехніки та інформаційних технологій ШІСумДУ.
Вітаємо студентів зі святом, зичимо здоров’я та радості щодень, успіхів у навчанні, результативності у творчому пошуку і щирого та взаємного кохання!

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :