Шосткинський інститут запрошує до співпраці

Виступи перед учнями шкіл, училищ, коледжу, їхніми батьками та педагогами, індивідуальні бесіди з випускниками, відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів щодо вступної кампанії 2016 року, перспектив Шосткинського інституту, переваг навчання в рідному місті, відеопрезентація вузу – таку профорієнтаційну роботу проводиться Шосткинський інститут СумДУ, працюючи з навчальними закладами міста, району, виїжджаючи до сусідньої області.
Цієї осені представники ШІСумДУ стали учасниками «Ярмарку професій», що традиційно проводиться Новгород-Сіверським центром зайнятості Чернігівської облдержадміністрації, відвідали смт. Семенівку та кілька шкіл Новгород-Сіверського району, смт. Ямпіль, м. Дружбу та С.-Буду, зустрілися з старшокурсниками Шосткинського хіміко-технологічного коледжу.
Для підготовки до успішного складання ЗНО та вступу до вузу Шосткинський інститут відкрив курси з різним терміном навчання (8-ми, 6-ти, 4-ри місячні).

Детальніше в розділі «Абітурієнтам» >>> .

На сторінку відділу довузівської підготовки >>>