Шосткинський інститут з розмахом відзначив Міжнародний день студента

Напередодні свята студентська рада ініціювала проведення Днів самоврядування. Старшокурсники спробували себе в ролі викладачів. Це була свого роду репетиція дорослого життя. На цікавий експеримент зважилися Кравченко Влас (Е-11Ш), Щербак Артем (СУ-11Ш), Гербей Ярослава (СУ-11Ш), Грищенко Артем (ХМ-11Ш), Дроздова Катерина (ХТс-41Ш), Малишок Євген (ХМс-41Ш). Треба було тільки бачити, як старалися новоспечені «викладачі», як підтримували їх однокурсники та педагоги! Студентська рада висловлює подяку викладачам, які погодилися тимчасово поступитися місцем, - Конєву О.М., Басову А.Г, Вареник І.В., Мухіну М.М., Павленко О.В.
Ось як свої відчуття описують учасники цього заходу:
Ярослава Гербей: «День самоврядування – особливий день в інституті! Це унікальна можливість спробувати себе в ролі викладача та пізнати усі нюанси цієї професії, а ще подивитися на себе з іншого боку. Скажу відверто: спочатку було страшно, але згодом уже досить впевнено проводиш заняття. Я вдячна першокурсникам, вони зовсім не шуміли та напрочуд уважно слухали новий матеріал. Вважаю, що дні самоврядування - цікавий та пізнавальний захід. По-новому починаєш дивитися на навчання, по-особливому глибоко розумієш старання і роботу всіх учасників цього процесу».
Євген Малишок: «Я вперше спробував себе в ролі викладача. Це виявилося не так легко, як здається на перший погляд. Необхідно було провести чималу попередню роботу: знайти та дібрати необхідний матеріал, добре підготуватися до лекції. Але коли заняття розпочалося, час збіг швидко та непомітно, бо ж так багато треба було встигнути. Вважаю, що викладати, особливо у вузі, - нелегка справа, що потребує багато знань та досвіду».
Поліна Наумова: «У нашій групі заняття з основ інформатики та Інтернету провела Гербей Ярослава. Нам дуже сподобалося, було справді цікаво. Одразу видно, як відповідально до цього поставилася студентка. Треба частіше проводити такі заходи, адже це позитивний досвід для всіх».
Артем Щербак: «Я провів заняття з метрології в гр. СУ-31Ш. Звичайно ж, я користувався теоретичним матеріалом, який дав мені викладач, але став у великій пригоді і мій власний досвід використання приладів, тому лекцію провів з легкістю. Сподіваюся, мені вдалося зацікавити студентів».

У день свята на студентів і всіх співробітників інституту чекав приємний сюрприз: під час великої перерви в фойє відбувся дебютний виступ музичної групи. До її складу увійшли студенти: Афанасьєв Максим (гр. СУ-31Ш), Филипенко Максим ( гр. СУ-31Ш), Сердюк Іван (СУ-41Ш) та Крот Яна (ХТ-21Ш).
Гурт досить молодий, але амбітний та креативний. Музиканти виконали кілька композицій, що на ура сприймалися в такому ще незвичному форматі глядачами.

Уже традиційно святкування продовжилося концертом, у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності інституту, коледжу та медичного училища. Запальні танці народного хореографічного ансамблю «Світанок», патріотичні пісні у виконанні народного вокального колективу «Сузір’я», до виступу якого цього разу долучився і декан Проценко О.М., створювали неповторну атмосферу радості і єднання студентів усіх поколінь. Додав веселощів глядачам виступ студентського театру естрадних мініатюр. Як завжди талановито, юні актори повідали про нелегке, але таке цікаве студентське життя.

Фінальним акордом святкування Дня студента була вечірка в розважальному центрі «Орфей». Тут на молодь чекала цікава програма з конкурсами, призами і чудовими музичними композиціями. Звання найбільш кмітливого, запального, креативного треба було виборювати, і з цим студенти справилися на відмінно.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :