СумДУ знову в топі 1000 світового рейтингу !

Британська міжнародна компанія "Quacquarelli Symonds" (QS) представила щорічний рейтинг 600 найкращих вишів світу "QS World University Rankings" 2014-2015.
Метою даного рейтингу є визнання університетів як багатогранних організацій, які б могли задовольнити потреби кола зацікавлених: студентів, батьків, учених, співробітників вишів та роботодавців.
Цей рейтинг вважається порівняльним інструментом, який покликаний допомогти потенційним іноземним студентам оцінити університети в глобальному масштабі.
Рейтинг заснований на чотирьох основних принципах: дослідження, навчання, працевлаштування, а також інтернаціоналізація. Основними методологічними показниками при оцінці вишів стали: академічна репутація вишу, репутація серед роботодавців, кількість студентів на факультеті, міжнародні студенти та факультети, кількість цитувань.
Цього року до топ-1000 потрапило 6 українських вишів: Національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Київський політехнічний університет, Харківський університет імені Каразіна, Сумський університет, Донецький національний університет та Харківська політехніка. Сумський державний університет розташувався в групі "651-700".
P.S. До першої трійки вишів увійшли: Массачусетський інститут технологій (США), Кембрідж (Великобританія) та Імперіал Колледж Лондона (Великобританія). На четвертій позиції розташувався Гарвардський університет (США), на п'ятій - Оксфордський університет (Великобританія) та Університетський коледж Лондона, сьома сходинка - Стенфордський університет, восьма - Каліфорнійський Інститут технологій, дев'ята - Прінстонський університет, 10 - Йєлль.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.