НА КАФЕДРІ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЙШЛИ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ ТА ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ

На порозі тепле і веселе літо, час відпочинку. А на кафедрі економіки та управління кипить кропітка робота в екстремальних умовах. Найбільш напруженими для викладачів та студентів 4 курсу спеціальності «Економіка підприємства» видалися 11 та 13 червня 2014 року. В ці дні студенти – випускники групи Е-01Ш, складали державний іспит, а також перед Державною екзаменаційною комісією захищали кваліфікаційні роботи бакалавра. Студенти-економісти в своїх проектах переймалися актуальними проблемами розвитку не тільки нашого міста, регіону, а й України в цілому. В своїх роботах випускники творчо підійшли до вирішення важливих питань та проблем ефективної діяльності промислових підприємств. Зокрема, серед розглянутого кола актуальних проблем та питань практики господарювання, що були представлені до розгляду Державній екзаменаційній комісії, варто відмітити такі: управління рівнем рентабельності господарської діяльності підприємства (Лустова Анна), ефективність використання обігового капіталу підприємства (Шеверницька Вікторія), система антикризового управління підприємства (Убогович Яна), управління кадровою політикою підприємства (Пилипенко Дарина), оцінка ефективності використання основних фондів підприємства (Оніщенко Тетяна), управління стратегією промислового підприємства (Олійник Тетяна), методи управління собівартістю продукції на підприємствах харчової промисловості (Усенов Сергій), проведення якісної економічної діагностики підприємства (Сухих Богдан).
Державна екзаменаційна комісія високо оцінила роботи випускників кафедри економіки та управління, виставивши їм високі підсумкові бали, з чим ми щиро їх вітаємо, бо вони – найкращі!
Після оголошення загальних результатів захисту бакалаврських робіт та за підсумками проведеного Державного іспиту члени Державної комісії СумДУ з кафедри економіки та бізнес-адміністрування, завідувач кафедри економіки та управління ШІ СумДУ Акуленко В.Л. і викладачі звернулися до випускників з щирими привітаннями. Присутні побажали випускникам гарно відпочити від напруженого ритму праці, а потім знову з новими силами взятися за навчання.
Зичимо нашим випускникам реалізувати свій інтелектуальний потенціал в успішній кар'єрі. Нехай Вам щастить! У добрий час до нових звершень!

Старший викладач кафедри економіки та управління, к.е.н., Тур О. М.

На сторінку кафедри ЕУ >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.