IV всеукраїнська науково-методична конференція
«ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО : РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

18 квітня 2019 року у Шосткинському інституті СумДУ відбулася щорічна ІV Всеукраїнська науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи».
У заході взяли участь представники вищих навчальних і дослідних закладів України, зокрема СумДУ, КІСумДУ, ХТК ім. І.Кожедуба ШІСумДУ, НТУ «ХПІ», ГНПУ ім. О. Довженка, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, ХГУ «Національна Українська академія», НТУ «КПІ», Київський лінгвістичний університет, Держ НДІХП, ПАТ «Фармак», викладачі й учні Шосткинського центру професійно-технічної освіти, Шосткинського ВПУ-19 та юні науковці гімназії, ліцею, ШСШ №1, ЗОШ № 7, 8 м. Шостки і гімназії м. Баришівки Київського району.
На пленарному засіданні з привітаннями до учасників конференції звернулися директор ШІСумДУ к.ф.н. Тугай Н.О., міський голова Нога М.П., заступник начальника управління освіти шосткинської міської ради Волошко Л.О. та заступник директора з наукової роботи ШІСумДУ, к.т.н. Закусило Р.В.
Співпраця шкіл і вищого навчального закладу, поєднання освіти, науки та виробництва, наступність у всіх ланках навчання, виховання і розвитку молоді – такі головні моменти, на яких акцентували увагу всі виступаючі.
За результатами роботи конференції була надрукована збірка наукових праць, яка вмістила близько 100 тез. Кращі доповідачі були нагороджені дипломами І – ІІІ ступеня.
На сайті конференції розміщена електронна версія збірки.

Дипломанти конференції >>>

Сайт конференції >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :