Вручення погонів молодших лейтенантів випускникам військової кафедри Сумського державного університету

У Шосткинському інституті пройшла урочиста церемонія вручення погонів молодших лейтенантів випускникам військової кафедри Сумського державного університету. В актовому залі зібралися студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники вузу, щоб привітати новоспечених молодших лейтенантів з отриманням первинного військового звання офіцера.
Відповідний наказ міністра оборони України зачитав начальника військової кафедри Сумського державного університету, полковник М. Ляпа. А потім разом з директором інституту В.Л.Акуленком вручили погони 5 студентам: Віталію Бузинному, Олегу Власенку, Олександру Матющенку, Андрію Петренку, Яні Убогович.
Вітаючи молодших лейтенантів, Віталій Лук’янович побажав їм, щоб у такий непростий час набуті військові вміння та навички вони могли застосовувати лише в мирних цілях. Директор інституту висловив подяку батькам цьогорічних випускників військової кафедри за розуміння та підтримку, а також закликав студентів інституту та коледжу скористатися наданою можливістю.
У свою чергу полковник Микола Ляпа надав детальну інформацію про військову кафедру СумДУ ( див. сайт http://kvp.sumdu.edu.ua/), навчання та переваги при подальшому працевлаштуванні й побудові кар’єри.
До вітань новоспечених офіцерів долучилися і учасники студентських художніх народних колективів «Світанок» та «Сузір’я». Їхні танцювальні та музичні композиції, покликані до життя часом, відповідали саме цьому урочистому випадку і створювали атмосферу патріотизму, людяності та єдності.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :