Вручення погонів молодших лейтенантів випускникам військової кафедри Сумського державного університету

«Відповідно до підпункту 4 п.51 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим громадянам , які здобули відповідну вищу освіту, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету, присвоїти первинне військове звання – «МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ», - такими словами наказу міністра оборони України розпочалася урочиста церемонія вручення погонів молодших лейтенантів студентам Шосткинського інституту.
Ярослав Воронець, Артем Грищенко, Микита Загуменний, Олександр Малиновський, Антон Шульженко скористалися можливістю отримати разом з університетським дипломом про вищу освіту ще й первинне військове звання офіцера. Адже в Шосткинському інституті створено всі необхідні умови для якісної військової підготовки: заняття проводять досвідчені науково-педагогічні працівники, у наявності розвинена сучасна навчально-матеріальна база. А здобуття додаткової військової освіти значно розширює перспективи працевлаштування, що особливо актуально при виборі місця роботи та для професійного росту.
Погони цьогорічним випускникам військової кафедри СумДУ вручали директор Шосткинського інституту В.Л.Акуленко та старший викладач військової кафедри СумДУ, полковник В.М. Петренко. І саме від них, людей досвідчених і мудрих, прозвучали для новоспечених молодших лейтенантів вітання та напутні слова. Так зокрема, директор вузу побажав, щоб у нелегкий нині час зірки на погони юнаків додавалися не за бойові дії, а по запасу, щоб знання та підготовка знадобилися при працевлаштуванні як за набутою цивільною спеціальністю, так і для роботи в силових структурах – у МНС, МВС, СБУ, митній службі тощо. Звертаючись до присутніх у залі – студентів інституту та коледжу, їхніх батьків, – Віталій Лук’янович порадив оцінити ситуацію і подумати над поданням документів на навчання на військовій кафедрі СумДУ.
До привітань молодших лейтенантів долучилися учасники самодіяльних народних колективів вузу. Їхні запальні, емоційні та талановиті виступи створили урочисту і святкову атмосферу, зробили цей день для юнаків-офіцерів незабутнім.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :