«Студентський дебют-2017»

«Студентський дебют» набирає обертів і обіцяє стати традиційним фестивалем-конкурсом, що не лише об’єднує студентську молодь міста, а й яскраво демонструє, що в Шостці навчаються талановиті, веселі, розумні та дотепні юнаки й дівчата.
Так, уже вдруге в Міжнародний день студента в залі Центру естетичного виховання «Юність» зібралися команди ВНЗ: студентська родина Шосткинського інституту СумДУ, ШХТК ім. І.М. Кожедуба та медичного училища. У двох конкурсах «Візитна картка команди» та «Ми і Європа» студенти в різних стилях, жанрах та напрямках мистецтва розповідали про своє бачення світу і себе в ньому. 4 команди ШІСумДУ – кафедри СІТ, ЕУ, ХТВМС та секції ПОХВ – змагалися за кубок інституту та туристичну поїздку, а команди медучилища та коледжу – за кубок мера міста.
Журі враховувало все: розкриття теми, оформлення і оригінальність виступу, виконавську майстерність, дотепність і почуття гумору, акторські здібності,- участь викладачів приносила додаткові бали. Глядачі були в захопленні від насправді талановитих виступів студентів, від їхніх іскрометних жартів і пародій, а ще не заздрили журі. «Хто переможець?» - ця інтрига тривала до останньої хвилини, а результати різнилися одним-двома балами. І от: кубок інституту і поїздку до культурного та історичного центру Буковини м. Чернівці отримали студенти кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук.
Кубок мера – команда вищого комунального навчального закладу «Шосткинське медичне училище».

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :