Участь ШІСумДУ в V Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки"

10-13 жовтня 2017 року в м. Києві відбулася XIV Міжнародна спеціалізована виставка озброєння та військової техніки «Зброя та безпека - 2017». У рамках заходу під егідою Міноборони та Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України пройшла V Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки", на яку було запрошено і Шосткинський інститут СумДУ.
На конференції виступив заступник директора з наукової роботи ШІСумДУ, к.т.н. Закусило Р.В. Доповідь викликала зацікавленість у фахівців Міноборони України, адже оборонна тематика кафедри ХТВМС Шосткинського інституту під керівництвом д.т.н., професора Лукашова В.К. має велике науково-практичне значення.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

Відео - Виставка «Зброя та безпека – 2017» >>>