Зустріч із претендентом на посаду ректора СумДУ

В актовому залі студентського клубу Шосткинського інституту відбулася зустріч виборців, студентів, викладачів та співробітників інституту, коледжу та професійного ліцею, з претендентом на посаду ректора Сумського державного університету професором Васильєвим А.В.
Анатолій Васильович озвучив головні тези своєї передвиборчої програми «Успішний університет - заради успішності його випускника». Акцентував увагу слухачів на найважливіші проблеми розвитку та життєдіяльності вузу. Розповів про досягнення вишу та окреслив плани на найближчу перспективу. А також дав відповіді на запитання, що хвилюють саме шосткинців.
Нагадуємо, вибори ректора Сумського державного університету відбудуться 30 вересня 2015 року.