Підготовка офіцерів запасу

Шосткинський інститут СумДУ надає можливість усім бажаючим з числа студентів одночасно з отриманням вищої освіти закінчити курси з підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки у відповідності до “Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів”, яка затверджена спільним наказом Міністра оборони України та Міністерства освіти і науки України від 11.11.2004 р. за № 31/857, та сумісного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України.
Військову справу студенти вивчають як дисципліну за вибором на 3-му та 4-му курсах. По закінченню курсів слухачі проходять стажування у військах, складають державну атестацію. Матеріали для присвоєння військового звання направляються до Міністерства оборони України за умови отримання студентом диплома бакалавра.
Навчання на курсах проводиться тільки за рахунок коштів, які надходять від юридичних та фізичних осіб як плата за навчання.

Для зарахування на курси з підготовки за програмою офіцерів запасу за конкурсом необхідно:

• пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) у військоматі;
• подати заяву;
• для чоловіків мати приписне свідоцтво із зазначеним ступенем обмеженості СО-1,2,3,4 (або посилання на групу);
• скласти вступні іспити з фізичного виховання, теоретичне та практичне тестування з допризовної підготовки, пройти професійно-психологічний відбір.

У 2012 році в Шосткинському інституті уже відбувся перший випуск молодших лейтенантів.

Фоторепортаж >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.