На базі Шосткинського інституту СумДУ пройшов науково-діловий форум «Індустріальний парк "Свема": стратегії перспективного розвитку» за участі керівників підприємств, представників міської влади та науковців, зокрема гендиректора НДІ «Екологічні технології» Г.Остапенка, заступника директора з наукової роботи Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України В.Кашовського, головного інженера проектів Інституту відновлювальної енергетики НАН України Б.Мухуба, професора Київського національного університету будівництва та архітектури Г.Кочетова, завідуючого відділом Інституту технічної теплофізики НАН України В.Демченка, директора науково-виробничого об’єднання «Укрекоенерджи» В.Похольченка, директора науково-технічного центру «Екомаш» А.Шкопа, заступника директора підприємства «Центр трубоізоляція» В.Костакова.
Мер М.П.Нога коротко охарактеризував нинішній стан справ по технопарку. За його словами, на даній території працює понад 30 малих підприємств, будується елеватор, проектується підприємство з переробки сільськогосподарської продукції. Міський голова звернувся до науковців з проханням подавати свої пропозиції, висловлювати ідеї щодо розвитку індустріального парку. Адже незважаючи на те, що в Україні зареєстровано кілька технопарків, жоден з них не працює ефективно. «Нині на території індустріальних парків створюються такі господарські структури, як стартапи. Шосткинський міськвиконком працює над програмою підтримки таких форм економічної діяльності», - наголосив М.П.Нога і запросив усіх присутніх до співробітництва в даному напрямку.
Директор Індустріального парку «Свема», кандидат технічних наук, викладач кафедри СІТ Шосткинського інституту СумДУ Олександр Андрусенко говорив про концепції розвитку парку, досягнення, плани.
Науково-діловий форум «Індустріальний парк "Свема": стратегії перспективного розвитку» закінчився підписанням Меморандуму про співпрацю, мета якого взаємодія та координація діяльності роботи керуючої компанії «Індустріальний парк «Свема» та наукових установ.

Шосткинський інститут СумДУ

Науково-діловий форум "Індустріальний парк "Свема". Сюжет на ТРК "Акцент" >>>