Конкурс "Містер і Місс Інститут"

У міському ЦЕВ «Юність» пройшло феєричне шоу «Містер і Міс Інститут».
Найкращі, найяскравіші, найталановитіші юнаки та дівчата вузу змагалися за цей почесний титул.
Організована, підготовлена і проведена самими ж студентами розважальна програма ще раз довела, що молодь нашого інституту енергійна і творча, здатна креативно мислити, дивувати і захоплювати.
У конкурсі взяли участь чотири юнаки та стільки ж дівчат різних курсів та спеціалізацій ШІСумДУ. Вони дивували журі та глядачів своїми талантами, хобі, умінням презентувати себе.
Особливо вразив глядачів реп у виконання Євгена Тарасенка, адже текст, зразок громадянської лірики, написаний студентом на болючу і злободенну тему війни, гостро торкається серця кожного. Усі присутні не зводили очей, коли на сцені запанувала краса і грація чуттєвого танцю Роксолани Пономаренко. Справжній акторський дар продемонстрував Єгор Майданник, показуючи пантоміму. Цікаво та оригінально зумів розповісти про своє захоплення Василь Пилипець, його манера малювати на задану тему припала до душі багатьом.
Дуже складно було визначитися журі з переможцями, бо кожен з учасників був вартий звання найкращого. Але конкурс передбачає прийняття однозначних рішень.
Отже, наші переможниці:
звання «Містер і Міс Інститут» у 2018 році вибороли Єгор Майданник та Анастасія Табала!
В інших номінаціях титули розподілилися так:
«Міс Оригінальність» - Марія Трухан, «Містер Оригінальність» - Євген Тарасенко;
«Міс Індивідуальність» - Роксолана Пономаренко, «Містер Індивідуальність» - Владислав Закарлюка;
«Міс Артистизм» - Катерина Даниленко; «Містер Артистизм» - Єгор Майданник;
«Міс Чарівність» - Анастасія Табала, «Містер Привабливість» - Василь Пилипець.
Оголошення номінацій та вручення нагород здійснювали члени поважного журі, зокрема директор інституту Наталія Тугай, голова громадської організації «Жінки України» в м.Шостці, директор салону «Helena Beauty» Олена Шульга та гості з Києва – меценат, власник етногалереї «Спадок», голова благодійного фонду Тарас Демкура і керівник проекту «Життя в стилі еко», співорганізатор конкурсу «Міс Київ» Ірина Жемчугова.
Усі учасники конкурсу отримали подарунки від організаторів та спонсорів.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :