Науково-практичний семінар кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін «Актуальні питання філології та філософії: наука і практика»

На кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін відбувся відкритий науково-практичний семінар «Актуальні питання філології та філософії: наука і практика». Його мета - залучення студентської та учнівської молоді міста до наукових досліджень у соціальних сферах розвитку суспільства. Тому в семінарі взяли участь студенти і викладачі Шосткинського інституту, учні та вчителі Шосткинської гімназії, НВК: спеціалізована школа-ліцей, ШСШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 7.
Учасники семінару презентували практичні та наукові здобутки за такими напрямками:
- історія та право;
- філологія та журналістика;
- соціальна філософія та психологія;
- науково-методичні проблеми освіти.
За результатами представлених робіт було відзначено найкращі молоді науковці:
- секція філології та журналістики:
І місце – Геремес Анна, учениця Шосткинської гімназії (за роботу «Стежки»);
ІІ місце – Шевцова Владелена, учениця Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ( за роботу «Лялька-мотанка в обрядах та звичаях українців»);
ІІІ місце – Жарикова Євгенія, учениця Шосткинської гімназії (за роботу «Систематизація англійської комп’ютерної термінології як основа доцільного технічного перекладу»);
- секція соціальної філософії, історії та права:
І місце – Сергієнко Віталій, учень Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ( за роботу «Північна війна. Битва за Десну»);
ІІ місце – Ткаченко Микита, учень ШНВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей ( за роботу «Історія паспорта в Україні»);
ІІІ місце – Марінєску Анастасія, студентка Шосткинського інституту Сумського державного університету (за роботу «Філософія геніальної особистості»).
Щиро вітаємо призерів та всіх учасників семінару. Бажаємо творчої наснаги і великих успіхів у майбутній науковій роботі!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :