16 квітня 2019 року до Шостки завітали гості із обласного центру.
Спільний профорієнтаційний захід Сумського державного університету та Шосткинського інституту СумДУ відбувся на базі ЦЕВ «Юність». На зустріч із провідним вишем Сіверщини зібралися учні старших класів шосткинських шкіл, а також представники Центру професійно-технічної освіти і Вищого професійного училища. Майбутні абітурієнти мали змогу оглянути презентації факультетів і кафедр навчальних закладів, послухати виступи представників навчальних закладів Зимака Юрія Анатолійовича і Тугай Наталії Олександрівни, які надали вичерпну інформацію про умови вступу до ВЗО у 2019 році та можливості отримання додаткових балів.
Зустріч завершилася концертом представників студентських творчих колективів СумДУ і ШІСумДУ.

На сторінку Довузівська підготовка >>>