Актуальна зустріч

Новий корпус інституту на території Індустріального парку «Свема» цього разу гостинно відкрив двері для батьків учнів шкіл, що входять до комплексу вузу. Спершу була екскурсія по світлих та затишних аудиторіях, обладнаних сучасною технікою; лабораторіях, оснащених новим устаткуванням та приладами необхідними для проведення практичних занять та наукових досліджень.
На власні очі батьки старшокласників побачили, де і в яких умовах можуть навчатися їхні діти; переглянули презентації кафедр, фотоматеріали та відеоролики про життя шосткинських студентів.
Потім батьків майбутніх абітурієнтів до розмови запросили викладачі та керівники інституту. Директор В.Л.Акуленко, розповідаючи про минуле та сучасне вишу, окреслив перспективи навчального закладу, наголосив на перевагах здобуття освіти в рідному місті.
Запитання – відповіді, слушні поради і зауваження по ходу – такою була розмова двох зацікавлених сторін – представників вузу і батьків старшокласників.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :