Прес-конференція директора ХРЦОЯО

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Леонідович Сидоренко, який приїхав до Шостки, щоб обговорити питання підготовки до проведення ЗНО-2016, провів прес-конференцію. Він проаналізував результати ЗНО випускників шкіл нашого міста в минулому році; зупинився на самій процедурі випробування; розповів про особливості цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.
Так, у нинішньому році ЗНО розпочнеться значно раніше, а саме: 5 травня відбудеться тестування з української мови та літератури, 11 - з математики, а 13 - з історії України. Якщо ж учасник тестування не пройшов випробування з мови та літератури, то до наступних тестів він допущений не буде. Також немає цьогоріч і тестів поглибленого рівня. Кожен учасник ЗНО може здавати тести не більше, ніж з чотирьох вибраних ним предметів.
Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів результати ЗНО з української мови та літератури (обов’язково), з математики або історії України (за вибором) зараховуються як результат ДПА. А для вступу до вузів подаються сертифікати ЗНО тільки 2016 року.
ЗНО проводиться в Україні вже вдев’яте. У цьому році, як і в попередні, тестування для абітурієнтів м. Шостки та Шосткинського, Глухівського, Ямпільського, С.-Будського районів проходитиме на базі Шосткинського інституту СумДУ та ХТК ім. І. Кожедуба. Директор ХРЦОЯО відвідав пункти проведення зовнішнього оцінювання та відзначив належний рівень організації та проведення ЗНО в нашому місті.
О. Л. Сидоренко, виходячи з результатів попередніх ЗНО, високо оцінив рівень освіти та якості знань випускників шосткинських шкіл, а також у ході прес-конференції відповів на запитання журналістів.