Випускникам – гідне майбутнє!

У Центрі заочної та дистанційної освіти Шосткинського інституту відбулося вручення дипломів випускникам 2014 року. Урочисту церемонію провели директор ЦЗДФН Ю.Є. Павленко та провідний фахівець Гавриленко Г.С. Вони побажали випускникам гідно застосувати набуті знання та досягти успіхів у професійній діяльності.
Під дружні аплодисменти аудиторії вчорашні студенти отримали дипломи про вищу освіту. Зокрема, за кваліфікацією ОКР «бакалавр» було отримано 54 дипломи, з них: 28 – зі спеціальності «Економіка підприємства», 11 – «Фінанси», 9 – «Менеджмент», 6 – «Інформатика». За кваліфікацією «молодший спеціаліст» зі спеціальності «Правознавство» дипломи отримали 18 випускників Центру. А Ісаєв В.В. отримав диплом з відзнакою.
ЦЗДФН пишається своїми випускниками, щиро вітає їх з закінченням вищого навчального закладу, бажає якнайкраще реалізувати свій інтелектуально-освітній потенціал та побудувати успішну професійну кар’єру.
Сподіваємося, що здобута освіта та отриманий державний документ відкриють перед вами нові перспективи.

На сторінку ЦЗДФН >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.