Презентація безкоштовної програми підготовки молоді до життя в шлюбі

У лекційному залі інституту пройшла презентація безкоштовної програми підготовки молоді до життя в шлюбі за участю консультанта комітету Верховної ради Адріана Буковинського, візит якого відбувся за підтримки мера міста М.Ноги.
Створюючи сім'ю, ми сподіваємося, що життя в шлюбі буде довгим і щасливим. Статистика ж свідчить про те, що в Шостці лише одна з 10 сімей є дійсно гармонійною. Озвучити цю проблему і допомогти знайти вихід – саме такою була мета даної презентації.
На думку студентів, головна причина невдач в сімейному житті – недостатність коштів. Та цю впевнену позицію молоді спростував експерт з питань сім’ї. Пан Адріан навів приклад гармонійних багатодітних родин наших дідів і прадідів, для яких не існувало навіть поняття соціальних виплат та дотацій.
Менше 1% розлучень за 10 років – такий результат отримав пан Адріан шляхом навчання 40 000 людей. Усі вони різного віку, достатку, з різних міст України. Спеціальна освітня програма в найближчим часом очікує і студентів Шосткинського інституту. Робота над стосунками на початкових етапах допоможе в майбутньому запобігти домашньому насильству, дитячій безпритульності, поширенню шкідливих звичок у молоді та іншим проблемам.
Старт безкоштовної програми підготовки молоді до життя в шлюбі в лютому 2015-го!
Запис до групи за телефоном: (095) 404 – 49 – 76.

Дізнайтесь, як побудувати щасливу родину >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.