Конструктивна зустріч

На базі Шосткинського інституту Сумського державного університету пройшла зустріч директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста та представників управління освіти Шосткинської міської ради з керівництвом і професорсько-викладацьким колективом вузу. Головна тема розмови - шляхи співпраці шкіл з ШІСумДУ.
Директор інституту Акуленко В.Л. наголосив на широкому спектрі співробітництва з навчальними закладами міста: залучення науковців вузу до викладання на підготовчих курсах та в профільних класах, комплекс заходів щодо підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання, використання матеріальної-технічної бази, зокрема науково-дослідних лабораторій та бібліотечних фондів ВНЗ, для проведення олімпіад, конкурсів, написання робіт МАН тощо, участь старшокласників у студентських наукових семінарах, широке залучення учнівської молоді до масово-спортивних та культурних заходів. До речі, угоди з ШІСумДУ мають 6 міських шкіл - ЗОШ № 1, 4, 5,7, 8, 12. Директор також підкреслив, що інститут має широкий спектр спеціальностей, чудову матеріальну базу, необхідний професорсько-викладацький колектив для підготовки висококваліфікованих фахівців та для того, щоб молодь Шосткинщини залишалася здобувати освіту на малій батьківщині.
Ляшенко І.П., директор Молодіжного центру соціального партнерства і творчості, звернулася до керівництва інституту з проханням про участь інституту в заснуванні Школи науковців, а також надання допомоги в розробці тематики робіт МАН, їх написанні старшокласниками, рецензування цих робіт провідними науковцями. У недалекій перспективі – співпраця в Інженерній академії МАН (для учнів 5-6класів), літній математичній школі, проведенні вебінарів, олімпіад, конкурсів-захистів наукових робіт тощо. Сергейко Н.О., начальник Шосткинського управління освіти, подякувала викладачам інституту, які вже нині активно працюють зі школами, висловила своє бачення шляхів подальшого співробітництва.
Окрім такої актуальної і конструктивної розмови, керівники загальноосвітніх навчальних закладів та управлінці мали прекрасну нагоду ознайомилися з матеріальною базою Шосткинського інституту Сумського державного університету, зокрема з нещодавно відкритим, ультрасучасним корпусом, послухати розповіді представників кафедр вузу про умови, особливості та перспективи навчання студентів у рідному місті.
Сподіваємося, що співпраця загальноосвітніх навчальних закладів та вузу буде плідною та взаємовигідною, сприятиме покращенню надання освітніх послуг, розвитку освіти і науки в місті.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :