ШІСумДУ в Кролевці

Студенти та викладачі Шосткинського інституту СумДУ зустрілися з випускниками навчальних закладів м.Кролевця. Для цього до районного містечка вирушив своєрідний молодіжний десант. Студентський клуб підготував концертну програму, представники кафедр – презентації. З старшокласниками говорили заступник директора з науково-педагогічної роботи О.М.Проценко та відповідальний секретар відбіркової комісії Шосткинськог інституту А.М. Романченко. Тож майбутні абітурієнти отримали максимум інформації не лише про наш вуз, але й про ЗНО та правила прийому до ВНЗ України в 2018 році. Такі виїзні профорієнтаційні заходи Шосткинський інститут проводить протягом року в багатьох населених пунктах Сумщини та Чернігівщини.

Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку відділу дувузівської підготовки >>>