Любі наші студенти!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Щиро вітаємо вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, зі святом.

У роки студентства ви підкоряєте вершини знань, творити себе і своє майбутнє. Тож будьте активними, завзятими і позитивними! Залучайтесь до громадської, спортивної, наукової роботи, проявляйте креативність і талант. Сміливо прагніть, ставте перед собою велику мету, не бійтесь ризикувати і пробувати, будьте наполегливими і цілеспрямованими, радійте кожному дню своєї юності.

Успіхів вам у навчанні, досягнень у наукових пошуках, результативності у всіх студентських справах, радості у творчості, віри в себе та невичерпної любові до людей і життя! Зі святом вас, дорогі студенти!

З повагою т.в.о. директора інституту Н.О.Тугай