Урочистості з нагоди 95-річчя заснування Хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба ШІСумДУ

У студентському клубі Шосткинського інституту СумДУ пройшли урочистості з нагоди 95-річчя заснування Хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба.
Майже століття цей, один з найстаріших навчальних закладів України, веде підготовку висококваліфікованих кадрів для промислових підприємств, а нині на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти - уже за 9-ма спеціальностями. Багато випускників коледжу продовжують навчання у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації. Вони мають можливість стати студентами денної, заочної та дистанційної форми навчання на кафедрах Шосткинського інституту, Сумського державного університету та інших вузів України.
Хіміко-технологічний коледж дав путівку в життя понад 20 тисячам спеціалістів. Серед них лауреати державних премій, академіки, професори, міністри, керівники галузей і директори великих заводів. З честю носить нині коледж ім’я свого видатного випускника, легендарного льотчика, Тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба.
На ювілейні урочистості зібралися студенти, викладачі, співробітники, представники влади, громадськості, депутатського корпусу, керівники підприємств та організацій міста. Прозвучали привітання від колег з різних навчальних закладів області, зокрема щирі побажання висловив перший проректор СумДУ В. Карпуша, директор Конотопського інституту В.Бібик, директор Шосткинського інституту В.Акуленко. З нагоди свята було вручено відзнаки та грамоти співробітникам коледжу.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :