Завершив роботу Літній науковий табір

Завершив роботу Літній науковий табір для старшокласників міста, які є членами МАН, що працював на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету.
Цього року учасниками табору стали 86 учнів з 10 навчальних закладів міста, у тому числі гімназії та ШНВК: спеціалізована школа-ліцей. Старшокласники прослухали лекції з інформатики, економіки, хімії та екології, які прочитали для них викладачі ШІСумДУ: к.т.н., завідувач кафедри СІТ Худолей Г.М., ст. викладач кафедри ФЗНД Басов А. Г., к.е.н., викладач кафедри економіки та управління Вареник І.В., к.х.н., старший викладач кафедри ХТВМС Тимофіїв С.В. Викладач кафедри ХТВМС, к.т.н. Єфименко А.О. організувала і провела для школярів лабораторні роботи, а відеоролики про автоматизацію різних галузей промисловості, які презентував Худолєй Г. М., викликали жваве обговорення і зацікавлення.
До роботи з учнями долучилися і студенти вузу. Другокурсники Олексій Матвієвський і Ольга Сачко, старшокурсниця Марина Барсукова, представники студентського комітету розповідали про навчання, наукову роботу та дозвілля студентів, про можливості та перспективи, що їх відкриває для молоді Шосткинський інститут.
Закриття Літнього наукового табору пройшло в неофіційній обстановці, у дружній бесіді. Говорили про все, що цікавило старшокласників, адже попереду в них відповідальна пора вибору майбутньої професії. Не помилитися в цьому, бути готовим до вступу і навчання у виші, знайти себе в сучасному молодіжному середовищі якраз і допомагають ті форми роботи, що їх пропонує протягом року учням шкіл Шосткинський інститут. Уже з вересня цього року на базі ШІСумДУ працюватимуть курси для підготовки до ЗНО з української мови, математики, фізики, хімії, англійської мови та історії України. Потім будуть семінари, конференції, Дні відкритих дверей, екскурсії... Шосткинський інститут завжди відкритий для спілкування.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сайт міської ради >>>

На сторінку довузівської підготовки >>>