Екскурсія до Індустріального парку

Cтуденти І та ІІ курсів кафедри процесів та обладнання хімічних виробництв під керівництвом кандидата технічних наук, ст.викладача Закусила Р.В. побували в Індустріальному парку нашого міста. Мета екскурсії - знайомство з виробничими потужностями підприємства «Хемікал Інвест Лімітед». Студенти побачили технологію та нове обладнання для виробництва різноманітних полімерних, металевих та скловолокняних виробів, що використовуються у будівельній промисловості; поспостерігали за роботою німецьких термопластавтоматів KuASY 810/160, італійських двоступеневих компресорів АВАС, штампувальних та вспінювальних апаратів, машин для лиття під тиском НR-8000 та іншого високотехнологічного обладнання.
Провідні фахівці фірми - технічний директор Осочинський С.Є. та головний технолог Маргарян Т.В. – детально та ґрунтовно розповіли про технологічний процес, відповіли на запитання, що виникали в студентів, тому від екскурсії залишилися позитивні та яскраві враження. І хто знає, можливо, хтось із хлопців та дівчат саме в цей день уперше відвідав місце своєї майбутньої роботи.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :