ВІТАЄМО ПРИГАРУ ІРИНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри економіки та управління від щирого серця вітає Пригару Ірину Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Колеги та студенти цінують Ірину Олександрівну за високий професійний та науковий рівень, за інтелектуальні здібності та вміння знаходити індивідуальний підхід до кожного студента, залучати їх до наукових досліджень і творчої співпраці з викладачами.

Зичимо Ірині Олександрівні подальших творчих злетів, творчої наснаги, реалізації усіх задумів, професійного та кар’єрного зростання, любові студентів, поваги колег, а також міцного здоров’я, добробуту та родинного затишку.

Колеги, співробітники кафедри та інституту.

На сторінку кафедри ЕУ >>>