День вшанування учасників бойових дій на територiї інших держав.
Мітинг-реквієм

Біля пам’ятника воїнам-афганцям Шосткинщини у день 25 річниці виводу радянських військ відбувся мітинг-реквієм.
Щоб віддати данину пам’яті тим, хто не повернулися з тієї війни, висловити слова вдячності батькам, які виховали гідних синів, зібралися рідні загиблих, бойові побратими, керівники організацій і установ міста, представники депутатського корпусу, учнівська та студентська молодь.
До присутніх звернулися голова міської організації Українського союзу ветеранів Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів Володимир Півторак, Шосткинсько-С.-Будський військовий комісар, підполковник Руслан Риков, заступники міського та районного голів адміністрацій Ніна Сиваєва і Наталія Фролова. Від імені студентської молоді виступив студент нашого вузу Щербак Артем. До пам'ятника воїнам-афганцям були покладені квіти, пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :