Конкурс до найромантичнішого свята року

День святого Валентина асоціюється з коханням, юністю і романтикою. Тому конкурс на кращу пару зібрав студентську та учнівську молодь майже всього міста. Серед учасників яскраво вирізнялися студенти нашого інституту – Прокудіна Катя та Латиш Іван.
Конкурсанти мали непросте завдання – переконати журі та глядачів, що їхні почуття найсильніші та найпалкіші. Тож їм довелося відтворювати романтичну історію знайомства, демонструвати вміння відчувати партнера, проявляти кмітливість, заявити про свої таланти ін.
Недивно, що журі справедливо вирішило: усі учасники цього святкового дійства по-своєму хороші, романтичні та неповторні, варті найкращих призів, подарунків та похвал. І найголовнішою нагородою для них є саме кохання – почуття вічне і святе.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :