В інституті Масниця

Зиму проводжали, весну закликали, весело та дружно Масляну гуляли.
У нашій інститутській родині є чимало гарних традицій. Одна з них – це святкування Масниці, яку започаткувала студентська рада минулого року. Масове гуляння відразу припало до душі студентам, викладачам, співробітникам навчального закладу і жителям мікрорайону.
Тож на цьогорічну Загальницю (така ще одна назва Масляної) біля інституту зібралася дружна інститутська сім’я та чимало гостей, щоб разом порадіти і повеселитися.
Запашні млинці і солодкий узвар, запальна музика і народні пісні, жартівливі випробування і нестримні танці, ефектне спаленням опудала Зими – усе так, як повелося здавна на Україні. А ще пригощали духмяним глінтвейном та ситним пловом.
І весело було всім: і дорослим і малим, і учасникам дійства і просто глядачам. Особливо емоційним був епогей свята – спалення символічної фігури Зими. Ще древні слов'яни – наші предки – палили на Масницю це традиційне опудало, щоб швидше прийшла весна, принесла тепле сонечко і щастя. Студенти теж зробили такий ефект, щоб усе погане пішло геть, залишилося лише хороше.
Організаторам свята вдалося створити атмосферу яскравого українського народного гуляння, вражень від якого залишиться щонайменше на цілий рік.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :