Благодійна акція волонтерської організації «Щастя в долонях»

Завершилася ще одна благодійна акція, яку провела волонтерська організація «Щастя в долонях» Шосткинського інституту СумДУ.
Благодійні ярмарки, безпрограшні лотереї, спортивні змагання, а ввечері – концерти за активною участю наших студентів - народного вокального ансамблю «Сузір'я» та рок-групи «НеВсе». Так збиралися кошти на лікування 13-річної Оксани Путрі, що мешкає в Н.-Сіверському районі, і маленької жительки Шостки Злати Єрко, якій лише декілька місяців.
Чимало доброго вже зробили наші студенти. А попереду нові проекти, справи, що потребують їхньої небайдужості, чуйності, людяності. Бо волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі.