Туристичний зліт «Training-Fest Щастя в долонях»

Студенти Шосткинського інституту взяли участь у туристичному зльоті «Training-Fest Щастя в долонях» студентських команд у рамках розважально-навчальної програми.
Виховання патріотизму та національної свідомості, формування єдності, залучення молоді до волонтерського, громадського руху та виховання лідерів – така мета, що її ставив перед собою організатор заходу благодійний фонд «Щастя в долонях».
Туристичний зліт проводився згідно з Програмою, яка включала в себе тренінги від членів та друзів БФ «Щастя в долонях», Quest- Challenge, концертну програму від учасників зльоту, мотузковий курс, нічну тусу та сюрприз від організаторів.
До участі в заході було запрошено команди Шосткинського та Конотопського інститутів, Сумського університету, Хіміко-технологічного коледжу ім. І.Кожедуба, Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, Шосткинського медичного училища. Тож день народження своєї Альма-матер (саме в ці дні - 16 років від заснування Шосткинського інституту!) наші студенти святкували в широкому колі друзів.
Незважаючи на насиченість програми, у студентів знайшовся час для просто веселощів і розваг, пісень під гітару біля багаття, яскравих фотосесій та дружніх розмов. Емоцій та позитиву додавало саме місце проведення зльоту – мальовничий берег красуні Десни. Час для всіх промайнув цікаво та весело, бо ж кожен мав змогу насолоджуватися свіжим повітрям,теплим сонцем, безмежним зоряним небом, тихим полум’ям вогню та чудовими краєвидами.

На сторінку Студентам >>>