Науковий семінар «Сучасні проблеми хімічної технології»

На кафедрі хімічної технології високомолекулярних сполук за участю кафедри процесів та обладнання хімічних виробництв пройшов щорічний відкритий науково-практичний семінар «Сучасні проблеми хімічної технології».
На науковому заході було розглянуто такі основні питання:
1. Наукові і практичні аспекти спеціальної хімічної технології.
2. Високомолекулярні сполуки і полімерні матеріали.
3. Біоенергетика і альтернативні палива.
4. Сучасні процеси і обладнання хімічної технології.
У рамках семінару відбулися презентації, обговорення результатів доповідей, шляхів їхнього розвитку і вдосконалення.

При підведенні підсумків найкращими визначено такі доповіді:
1. «Модифікація гранульованих нітратів целюлози насиченням пластифікуючою речовиною» ( Пічкурова Н.Є. гр. ХТ-01Ш).
2. «Кристалізація інозиту в лопатевому кристалізаторі і кристалізаторі-модифікаторі» (Москаленко К.В. гр. ХМ-01Ш).
3. «Закономірності формування нітратцелюлозних гранул і їх структури при лаковому способі гранулювання» ( Вазієва А.Г. гр. ХТс-21Ш).
Відзначено також доповіді Федорчука Б.П. та Лисенко Л.В.
Учасникам семінару було запропоновано доопрацювати та опублікувати основні результати наукових робіт, представлених на семінарі у вигляді статей, а на деякі нові наукові положення оформити патенти.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.