«Клініка, дружня до молоді» в ШІСумДУ

Студенти Шосткинського інституту зустрілися з представниками Центру медико-соціальної допомоги «Клініка, дружня до молоді».
Психолог Рудова О.М та педіатр Захарова О.О. говорили з юнаками та дівчатами про те, як працює КДМ в Шостці, які послуги і за якими принципами надаються молоді, а ще зупинилися на важливому питанні сучасності – як захистити себе і своїх близьких від ВІЛ/СНІД.
Відеопрезентація, розповідь, відповіді на запитання, пам’ятки для кожного студента – так проходила ця актуальна зустріч.
Бажаючим також запропонували пройти експрес-аналіз на ВІЛ (у складі делегації КДМ були лаборант і медсестра). Адже хто попереджений, той захищений. І знати свій ВІЛ-статус – це важливо!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ