Виставка-презентація «Весняне розмаїття»

Ще не розтанув сніг, ще не вщухли морози і заметілі, зима ще намагається втриматися на своєму троні, а в бібліотеці вже квітне весна на вишитих картинах, рушниках, декоративних виробах.
Виставка творчих робіт співробітників інституту «Весняне розмаїття» презентувала понад 30 робіт. Це - вишиті картини, рушники, ікони, в’язані серветки та декоративні вироби. Найбільше робіт (вироби із солоного тіста, вишивка, вироби в стилі «декупаж», розпис по склу) різноманітної тематики представила фахівець НДС Климова О. А. Порадували відвідувачів виставки роботи викладача кафедри ФЗНД Павленко О. В., начальника відділу довузівської підготовки Базиль С. М., лаборанта кафедри СІТ Дементьєвої І. В., техпрацівника Ігнатенко О.В., бібліотекарів - Клименко Т.Г., Петрусенко О.В. та Яцевюк А. А.
Виставку відвідали студенти, викладачі, співробітники навчального закладу.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :