Міський конкурс до Дня св. Валентина

Міський конкурс до Дня усіх закоханих зібрав у Центрі естетичного виховання «Юність» п’ять красивих, розумних, творчих і, звичайно ж, сміливих і романтичних пар, а також тих, хто за них вболівав і їх підтримував. І таких виявилося аж надто багато – чималий зал був переповненим.
За титул найромантичнішої пари змагалися юнаки та дівчата з Шосткинського інституту СумДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба, медичного училища, ДПЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» та ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».
Для перемоги в шоу одного лише закоханого погляду недостатньо, а тому учасників перевіряли на вміння себе показати, злагодженість, зокрема в танці з яблуком, кмітливість та начитаність, як-от у випробуванні «Подарунок» та «Знання – сила», креативність - у поетичному конкурсі та «Солодкий мандарин».
У час, коли пари готувалися, а журі радилося, глядачів розважали юні таланти – представники навчальних закладів, що стали учасниками цього міського конкурсу. Запальні танці і ліричні пісні наповнювали зал неперевершеним відчуттям свята та щирим почуттям кохання.
Тож логічним було рішення журі: у конкурсі «Романтична пара» перемогла ЛЮБОВ. І вболівальники дружними оплесками вітали такий вердикт. Хоча одну пару таки визнали кращою самі глядачі: приз глядацьких симпатій отримала пара з медичного училища - Євгенія та Данило.
Наші учасники – Сердюк Іван та Наумова Поліна – у черговий раз довели, що в Шосткинському інституті навчаються найрозумніші, найкрасивіші, найкреативніші та найромантичніші юнаки та дівчата.

На сторінку Cтудентам >>>