У Шосткинському інституті СумДУ сформувалася справжня волонтерська команда

У Шосткинському інституті СумДУ сформувалася справжня волонтерська команда. Останнім часом студенти опікуються проблемами маленького хлопчика Іллі Демешка, якому лікарі поставили страшний діагноз - мієлодиспластичний синдром. Для лікування, а саме термінової трансплантації кісткового мозку, потрібна величезна сума - 140 тисяч євро на операцію і ще стільки ж на подальшу реабілітацію.
Тому студентська волонтерська команда за підтримки фонду «Соціальна надія» організувала благодійну ярмарку, під час проведення якої жителі міста могли придбати сувеніри, картини, іграшки ручної роботи, насолодитися виступами учасників художньої самодіяльності, узяти участь у веселому флеш-мобі та познайомитися з творчістю молодої перспективної студентської рок-групи «НеВсе». На завершення заходу запустили небесні ліхтарики, і всі загадали одне і те ж бажання - найшвидше одужання Іллі.
А вже напочатку січня наші студенти-волонтери виступили в ролі помічників у організації дитячого свята, яке проводилося в БК ім. К. Маркса. Хтось разом з малечею розмальовував магнітики, хтось створював «Дерево дружби» для Іллі Демешка, обводячи дитячі долоньки, хтось займався виставкою-продажем робіт, а хтось, перевтілившись у казкового героя, водив веселі хороводи.
Через кілька днів по тому пройшла ще одна акція - виставка-продаж іграшок та сувенірів ручної роботи. У ній взяв активну участь студент інституту Лузік Роман.
І студенти-волонтери не зупиняються. У них є ще чимало планів творити добро.

БЛАГОДІЙНИЙ ДИТЯЧИЙ РАНОК ЗА УЧАСТЮ ВОЛОНТЕРІВ ШІСУМДУ >>>

На сторінку Студенти >>>