Науково-технічна діяльність кафедр ХТВМС та ПОХВ

Протягом двох років кафедра хімічної технології високомолекулярних сполук і кафедра процесів та обладнання хімічних виробництв ШІСумДУ взаємовигідно співпрацюють з київською виробничою організацією «Славія АКБ».
Суть науково-дослідної роботи: надання допомоги в організації виробництва складних полімерних виробів, створенні нових полімерних багатокомпонентних композицій, відпрацюванні технологічних режимів переробки пластмас на високотехнологічному німецькому обладнанні.
Роботи проводять співробітники нашого інституту: доктор технічних наук, професор Лукашов В.К., кандидат технічних наук, старший викладач Закусило Р.В., завідувач лабораторії Ключкін В.В.
Окрім цього, «Славія-АКБ» прийняла для ознайомчої практики групу студентів-технологів Шосткинського інституту СумДУ. Вони мали прекрасну нагоду протягом тижня спостерігати за роботою сучасного обладнання цеху переробки пластмас.
Є всі підстави сподіватися на продовження плідної співпраці між ШІСумДУ та «Славія-АКБ».

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :