Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+

Представники Шосткинського інституту СумДУ взяли участь у заходах, що пройшли в Києві в рамках Міжнародного Інформаційного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+.
Заходи Міжнародного Інформаційного тижня було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Іспанія, Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти в м. Києві (Київський національний лінгвістичний університет, Університет «КРОК», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний транспортний університет, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України).
Прожога І.В., завідувач кафедри економіки та управління, та викладач кафедри Мануйлович Ю.М., які стали учасниками заходів Міжнародного Інформаційного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+, відзначили, що подібний захід є поштовхом до навчальної мобільності за Програмою Еразмус+ і має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів, а участь у таких конкурсах дає можливість вищим навчальним закладам вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити свій організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти як на організаційному, так і на індивідуальному рівнях для свого навчального закладу задля подальшої участі в майбутніх міжнародних проектах з партнерами з усього світу.

На сторінку кафедри ЕУ >>>