Кафедра ЕП вітає з Міжнародним днем студента !

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

Шановні студенти!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем студента!
Студентство – це найяскравіша та найцікавіша сторінка життя. Студентські роки – це час кохання, бадьорості, радості, незвичайних вчинків, час свободи і безмежної романтики, час накопичення знань та досвіду. Студентські роки швидкоплинні, але швидкість, з якою вони минають, прямо пропорційна яскравості і незабутності тим спогадам, що залишаються з людиною на все життя.
Водночас, студентство – це один з найбільш відповідальних та складних періодів становлення особистості. Це саме той час, коли людина пізнає не лише книжну науку, але й засвоює сувору науку життя.
Але чи принесе цей час здійснення мрій та бажаний результат, залежить лише від Вас. Бажаємо Вам жадібно черпати знання, самовдосконалюватися та пізнавати світ,бо своїми зусиллями Ви творите не лише себе, а й світ навколо, майбутнє нашої держави. Зичимо жаги до знань та відкриттів, творчого натхнення, нових злетів та наснаги в навчанні. Знайдіть свій шлях у житті і досягайте успіху!

Викладачі та співробітники кафедри економіки підприємств

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.