Відкриття пам’ятного знака українському козаку

Танцювальний народний колектив «Світанок», що вже багато років плідно працює під керівництвом талановитих хореографів Олега і Тетяни Демічів у студентському клубі Шосткинського інституту СумДУ, - активний і незмінний учасник усіх міських заходів і свят. Не обійшлося без запального та яскравого гопака і на урочистому відкритті пам’ятного знака українському козаку, яке відбулося цього сонячного вихідного дня в міському парку.
Тут напередодні Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва зібралося чимало містян та жителів довколишніх сіл. Чотириметровий козак з пістолем і шаблею пильно та насторожено вдивляється в далину… Саме так виглядає нова пам’ятка нашого міста.
У програмі свята були різноманітні шоу та конкурси. А от учасники ансамблю «Світанок» провели своєрідний майстер-клас: навчали усіх бажаючих прийомам бойового гопака. Це викликало жвавий інтерес, шквал емоцій та захоплення не лише красою українських мистецьких традицій, а й уміннями та талантом світанчан.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :